Başkan

İsrail Krav Magen Derneği'nin Başkanı

Avi Abeceedon

Avi Abeceedon

Avi Abeceedon, Eli Avikzar'ın kurduğu ve kısa adı olan K.A.M.I. olan Israeli Krav Magen Derneği'nin ilk siyah kuşağıdır. Abeceedon 15 yıl K.A.M.I.'nın Başkan Yardımcılığını yaptıktan sonra derneğin kurucusunun vefat etmesiyle K.A.M.I.'nın Başkanı olmuştur ve Kendisine 2014 yılında K.A.M.I.'nin saygın ve profesyonel üyeleri tarafından 10.Dan derecesi verilmiştir.

Avi Abeceedon, "Yardımcı Eğitmen" kursunu 1976'da bitirdi. Askerlik hizmeti yürüttüğü sırada, İsrail Savunma Güçleri (Israil Defence Forces)'deki Krav Maga bölümünün başkan yardımcısıydı. Daha sonra İsrail Deniz Komandoları (Israil Naval Commandos)'nda Krav Maga biriminin başkanlığını yürüttü ve bu dönem boyunca Elite birimlerin çoğunu eğitti.

1992 - 1996 yılları arasında İsrail'deki bütün Eğitim kurumları için güvenlik görevlilerine eğitim veren 25 eğitimcinin amirliğini yaptı. Yine İsrail okullarında kendini savunma teknikleri öğreten Kadın eğitimcilere seminerler verdi. Abeceedon 2002 yılından bu yana Ulaştırma Bakanlığı (Ministry of Transportation), Hayfa ve Eilat'daki Havaalanı Yetkilileri, Posta Hizmetleri Bakanlığı (Ministry of Postal Services) ve İsrail Güvenlik ve Araştırma Koleji (Israil College for Security and Investigation) için yetiştirilen bütün güvenlik görevlileri için Krav Magen eğitimleri düzenlemektedir.

Abeceedon ayrıca, hem İsrail'de hem de İsrail dışında yüksek rütbeli ve politik kişiler için kişisel güvenlik sistemleri hazırlanmasında görev almaktadır. Bunun yanında, Rusya'daki çeşitli toplulukların Başkanlarıyla ve Çin'deki bazı güvenlik projeleriyle ilgili danışmanlıklar yapmaktadır.

Abeceedon, "Wingate Institute For Physical Education and Sports'dan "Dövüş Sanatları Eğitmenliği" ve "Usta Eğitici" Diploması sahiptir. Wingate Enstitüsü'nde (The Academic College At Wingate) İsrail'deki tüm savaş sanatlarının koordinasyonunu yapmaktadır. Burada Eğitmenler, Koçlar ve Usta Koçlar için yoğunlaştırılmış dersler vermektedir.